Jäta sisu vahele

Kompostimine

Kompostimine on orgaaniliste jäätmete bioloogiline käitlemine, mille tulemusel tekib väärtuslik ja toitainete rikas mullaprodukt. Kompost on mulla väetaja, mis sobib mulla parandajaks aiamaale, puudele, põõsastele kui ka toataimedele. Kompostimine on kasulik sinu aiamaale. Hästi toimiv komposter on puhas ja lõhnatu ja sealsed tingimused soodsad jäätmeid lagundavatele mikroorganismidele. Loe juhiseid.

Garantii ökoteo jaoks – registreeri toode

Kekkilä kompostrid ja kompostiv kuivkäimlad on toodetud sertifitseeritud tootjate poolt Soomes ja nende toomisel kasutatakse vastupidavaid ja jälgitavaid materjale. Toodete kõrge kvaliteedi garantiiks annab Kekkilä Kodukompostrile ja Kompostiv Kuivkäimlale 25-aastase raami garantii. 

Loe lisa

25 aasta pikkune garantii

Kekkilä annab oma toodetele (Kodukomposter 230 L ja Kompostiv Kuivkäimla 230 L) 25 aasta pikkuse raami garantii.

Garantii jõustumiseks on vajalik toote registreerimine 3 kuu jooksul alates ostukuupäevast.

Registreeri toode

 

Kompostimise ABC

Kompostimine on lihtne ja bioloogilisel lagunemisel põhinev looduslik protsess, mis on kasulik nii inimesele kui loodusele. Jäätmetes sisalduvad toitained võetakse uuesti ringlusse, et kasutada ära need taimede kasvu soodustava materjalina.

Loe lisaks, kuidas teha algust kompostimisega ja mida selleks vajad.

Kompostimine

 

Probleemid kompostimisel?

Kui alles alustad kompostimisega, võib tekkida palju küsimusi. Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele.

Loe lisa

Miks kasutada Kompostiturvast?

Puisteaine kasutamine on oluline, sest see parandab komposti struktuuri. Jämedateralisemat ja õhurikkamat ainet on vaja eelkõige niiskemat sorti köögi biojäätmete kompostimisel.

Loe lisa

Mis on järelkompostimine?

Järelkompostimine tähendab kompostrist või kuivkäimlast tühjendatud poolvalmis kompostimassi edasist kompostimist valmis huumusmaterjaliks. Vaata lähemalt!

Otsi